Ma Csilla, Noémi névnapja van
Sportszelet jelenlegi logója.
(Forrás: https://www.monorlabdarugas.hu/)

A harmadosztályú felkészülés jegyében

Noha a bajnokság tavaszi idénye majd csak március 3-án, vasárnap rajtol el, a Pest vármegyei NB III-as klubok egy része (Budaörs, Cegléd) a héten elkezdte, míg a másik fele (Érd, METON-Dabas, Monor) majd a jövő héten kezdi meg a közös munkát a bajnokság folytatására. A felkészülési találkozók menetrendje mindenesetre a legtöbb helyen gyakorlatilag elkészült, persze, ahogy ’szokták volt mondani’: az érintettek a programváltoz(tat)ás jogát fenntartják, ami leginkább az időjárás (vagy az ellenfelek szándéka) szerint még változhat. A néhány helyen meglévő kérdőjelek ellenére úgy gondoltuk, a futballra kiéhezett szurkolók számára megpróbálunk némi támponttal szolgálni a tavaszi rajtig a futballprogram megtervezésében.
budaors 1924 cimer

Budaörs (Északnyugati csoport)
Január 20., szombat, 10:00: Újpest II. – Budaörs;
Január 24., szerda, 11:00: BVSC – Budaörs;
Január 27., szombat, 11:00: Budaörs – Gödöllő;
Január 31., szerda, 11:00: Budaörs – BKV Előre;
Február 3., szombat, 11:00: Budaörs – Érd;
Február 8., csütörtök, 13:00: Nafta (szlovén) – Budaörs (Lendva, Szlovénia);
Február 17., szombat, 11:00: Fehérvár II. – Budaörs;
Február 21., szerda, 14:00: FC Hatvan – Budaörs;
Február 24., szombat, 11:00: Budaörs – Erzsébeti SMTK.
(A hazai felkészülési mérkőzések helyszíne az Árok utcai sporttelep.)

CVSE logo 0024 01

Ceglédi Vasutas (Délkeleti csoport)
Február 3., szombat (várhatóan 13:00): Rákospalotai EAC – Ceglédi Vasutas;
Február 7., szerda, 18:00 vagy19:00: Ceglédi Vasutas – CSO-KI;
Február 10., szombat, 11:00: Ceglédi Vasutas – Pilis;
Február 17., szombat, 14:00: Ceglédi Vasutas – Nagykáta-Ulviczky Kft.
(A hazai felkészülési mérkőzések helyszíne a Zsengellér Gyula Sporttelep.)

erdi vse cimer

Érd (Délnyugati csoport)
Január 27., szombat (egyeztetés alatt): Érd – III. Kerület;
Február 3., szombat, 11:00: Budaörs – Érd;
Február 10., szombat, 11:00: OPUS-Tigáz Tatabánya – Érd;
Február 17., szombat, 11:00: Érd – METON-FC Dabas;
Február 24., szombat, 11:00: FC Hatvan – Érd.
(A mérkőzések pontos kezdési időpontjai még egyeztetés alatt állnak!)

fc dabas cimer

METON-FC Dabas (Délkeleti csoport)
Február 3., szombat, 11:00: Meton-FC Dabas – Fehérvár II.;
Február 7., szerda, 11:00: III. Kerület TVE– Meton-FC Dabas;
Február 10., szombat (egyeztetés alatt): Dunaföldvár – METON-FC Dabas;
Február 14., szerda (egyeztetés alatt): Rákospalotai EAC – METON-FC Dabas;
Február 17., szombat, 12:00: METON-FC Dabas – Vértesszőlős (Dabas, Wellis Sportpark), illetve 12:00: Érd – METON-FC Dabas (Érden);
Február 25., vasárnap, 11:00: METON-FC Dabas – Kelen (Dabas, Wellis Sportpark), illetve 14:00: METON-FC Dabas – Győri ETO II. (Dabas, Wellis Sportpark).

monori cimer

Monor (Délkeleti csoport)
Január 27., szombat, 11:00: Újpest II. – Monor;
Február 3., szombat, 11:00: Komárom – Monor;
Február 7., szerda, 19:00: Pilis – Monor;
Február 10., szombat, 12:00: Bicske – Monor;
Február 11., vasárnap, 11:00: Kecskeméti LC – Monor;
Február 17., szombat, 11:00: FC Hatvan – Monor;
Február 24., szombat, 11:00: Opus Tigáz Tatabánya – Monor.

Címlapfotó:

(Forrás: https://www.monorlabdarugas.hu/)

Megosztás:

Friss hírek

Támogatás

Legyen részese ennek az egyedülálló sport újságnak és támogassa munkánkat!
Legfrissebb hírek
Hasonló hírek

Heti összefoglaló

Szeretne naprakész lenni a hét eseményeivel? Iratkozzon fel heti összefoglaló emailre!