Ma Villő névnapja van
Sportszelet jelenlegi logója.
Teljesen nyitott maradt a párharc sorsa az NB II-be jutásért (forrás: Benkő Tamás)

Biztató eredményt ért el Gyirmóton a Monor

Az NB II-be jutásért játszott “odavágó” osztályozót tegnap délután az Alcufer Stadionban a házigazda Gyirmót ellen a Monor.

A két harmadosztályú bajnokcsapat nagyon jó iramú, változatos, nagyszerű mérkőzést vívott egymással több mint kétezer néző előtt. Bár a hazaiak kétszer is vezettek – sőt több gólhelyzetet is kialakítottak –, a Monor szervezett, céltudatos, kreatív játékkal mindkétszer egyenlíteni tudott, majd a hajrában erős nyomás alatt hősiesen küzdve megvédte kapuját az újabb hazai góltól.

Mindkét csapat kulturált, jó focit játszott, a vasárnapi visszavágóra hagyva az NB II-be jutás kérdését.

Egy dolog biztos: a megnyert bajnoki cím és a gyirmóti osztályozón látottak alapján mindkét együttesnek az NB II-ben volna a helye.

A találkozó jegyzőkönyve:
https://adatbank.mlsz.hu/match/65/0/33590/1/2185247.html

A visszavágót június 7-én, 17:00 órától rendezik Monoron.

Kétszer is egyenlíteni tudott a Monor, így ikszről várják a visszavágót
Kétszer is egyenlíteni tudott a Monor, így ikszről várják a visszavágót

Az NB III-as osztályozók másik párosításán:
Nagykanizsa – Cigánd 2–2 (2–1)

Címlapfotó: Teljesen nyitott maradt a párharc sorsa az NB II-be jutásért

Megosztás:

Friss hírek

Támogatás

Legyen részese ennek az egyedülálló sport újságnak és támogassa munkánkat!
Legfrissebb hírek
Hasonló hírek

Heti összefoglaló

Szeretne naprakész lenni a hét eseményeivel? Iratkozzon fel heti összefoglaló emailre!