Ma Villő névnapja van
Sportszelet jelenlegi logója.
Magabiztos győzelemmel búcsúzott a másodosztálytól a Csömör (forrás: Csömör Sport Facebook-oldal)

Bajnokhoz méltó győzelemmel búcsúzott a Csömör

Akárcsak a Déli csoportban, Északon sem maradt túl sok érdemi történés a záró játéknapra, amelyen a bajnok Csömör együttese a Vác-Deákvár elleni fölényes, 5–0-s sikerrel búcsúzott szurkolóitól. A másodiknak befutó Leányfalu ezúttal Bagról hozta el a pontokat, míg a bronzérmet múlt héten megszerző Albidok-Kartal Ecseren játszott 1–1-es döntetlent. A Fortuna-Kismaros újabb hazai fiaskót volt kénytelen elszenvedni, ezúttal a Páty-HelloParks múlta felül Verebes Gergő legénységét. A tavasz meglepetéscsapata, a 7. helyen célba érő Piliscsaba a már kiesett Zsámbok otthonában szerezte meg a három pontot.

PEST VÁRMEGYEI II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

30. forduló

Csömör – Vác-Deákvár
5–0 (0–0)
Csömör, 200 néző. Vezette: Méreg I. (Benyhe A., Kalivoda G.)
CSÖMÖRI KSK: KISS TAMÁS 10 (NAGY CSONGOR 10, a szünetben) – BÁTI NORBERT 10, KRIZSÁN GYÖRGY 10 (Orosz Á. 0, 73. p.), EGYED GÁBOR 10, BUSÁK LEVENTE 10 – KUNZ DÁNIEL 10, LÜCKL LEVENTE 10 (Fehértói G. 0, 69. p.) – SZANYÓ DÁNIEL 10 (Nagy N. 0, 69. p.), SISKÓ MANÓ 10 (Végh R. 0, 65. p.), CZAKÓ GERGŐ 10 (Adamcsek E. 0, 73. p.) – GIDÁLY MIHÁLY 10. Játékos-edző: Tihanyi Ármin.
VÁC-DEÁKVÁR SE: Lengyel Cs. 7 (Buzás Z. 5, a szünetben) – Lédermayer A. 5, Horváth B. 5, Fejős S. 5, Juhász M. 5 (Bodonyi B. 5, a szünetben) – Urbán B. 5 – Orgoványi B. 5, Gyuricza B. 4, Antal G. 4 (Takács B. 4, a szünetben) – Veres M. 4, Kiss G. 4. Edző: Rob Kornél.
GÓL: Gidály M. (2), Végh R. (2), Báti N.
SÁRGA LAP: Szanyó D., ill. Veres M.
TIHANYI ÁRMIN: Az utolsó meccsünkön igaz, már bajnokként, de bajnokhoz méltóan szerettünk volna búcsúzni. Az első félidőben talán a kelleténél görcsösebben játszottunk, ezért nem mentek be a helyzetek, csak két kapufáig jutottunk. A második játékrészre oldódott a csapat és igazi fociünnepet csináltunk. Gratulálok mindenkinek az egész éves meneteléshez, Gidály Mihály barátomnak pedig külön a gólkirályi címhez is! Illés Károly édesapjának mielőbbi felépülést kívánunk mindannyian! Úgy gondolom, ez a diadal az egész közösség érdeme, személy szerint hálás vagyok, hogy részese lehettem. Sajnáljuk, hogy Rob Kornél úr nem tudott jelen lenni az utolsó bajnokin. Összességében azt gondolom, megérdemelten nyertük meg a bajnokságot, ami pontok tekintetében is megmutatkozott. Nem túlzás kijelenteni, hogy futball-láz van Csömörön, nagyon jó most helyi szurkolónak, focistának, sportvezetőnek vagy edzőnek lenni.
SZERENCSÉS KRISTÓF, a Vác-Deákvár csapatvezetője (Rob Kornél távollétében): – Az első félidőben felvettük a versenyt a bajnokcsapattal, megvoltak lehetőségeink a kapujuk előtt is. A második játékrészben viszont a gyorsan bekapott gól után szép fokozatosan szétestünk és asszisztáltunk ellenfelünk gólfesztiváljához. Mindenkinek jó pihenést kívánok a nyári szünetre, a Csömörnek pedig gratulálok a bajnoki címhez és sok sikert kívánok az első osztályban!

 

Ecser – Albidok-Kartal
1–1 (1–0)
Ecser, 100 néző. Vezette: Berkes I. (Soós A-M., Visnyei Barnabás)
ECSER SE: Tóth G. 8 – Pósán D. 8, Aszódi M. 8, Szombati D. 8, Szűcs D. 8 (Görög Zs. 1, 85. p.) – Kozma-Németh B. 8 (Görög B. 0, 79. p.) – Bartha T. 9, Szabó B. 8, Osztovits M. 8 (Csaba S. 8, a szünetben), Cserti B. 8 – Bóka B. 8. Játékos-edző: Peszmeg Viktor.
ALBIDOK FC-KARTAL: Béres I. 7 – Jaró E. 7, Puskás Á. 7, Margitics L. 7, Vitéz M. 7–2=5 – Jónás G. 5, Morshchuk A. 7, Szabó M. 5 (Szabó Á. 6, 56. p.), Viscsák Gy. 7 (Lazarenkó M. 6, 38. p.) – Horváth G. 6, Varju P. 6 (Nagy N. 6, 56. p.). Edző: Rozman Sándor.
GÓL:
Bartha T., ill. Margitics L.
SÁRGA LAP: Szűcs D., Csaba S., Görög B., ill. Puskás Á., Béres I., Rozman S. (edző).
KIÁLLÍTVA: Görög Zs. a 95. percben (erőszakos cselekedetért), ill. Vitéz M. a 95. percben (erőszakos cselekedetért).
PESZMEG VIKTOR: – Örömteli, hogy ilyen remek teljesítményt produkáltunk a szezon utolsó mérkőzésén. Ugyan a kialakított helyzetek száma lehetővé tette volna, hogy ismét sokgólos meccset játsszunk a nagyon veszélyes kartali csapattal, de ezúttal mindkét kapu előtt kimaradtak az ordítóan nagy helyzetek. Ezúton is gratulálunk a Kartalnak a bronzéremhez! Köszönjük játékosainknak az egész éves teljesítményt, mindenkinek jó pihenést kívánunk! Hajrá, Ecser!
ROZMAN SÁNDOR: – A mérkőzés összképe alapján győzelmet érdemeltünk volna, sajnos rengeteg helyzetet hagytunk ki, ennek ellenére gratulálok a fiúknak, hiszen sikerült odaérnünk a dobogóra és a MOL Magyar Kupa főtáblájára. Hosszú szezon ért véget, rengeteg kupameccs, bajnokik, emellett helytálltunk a kispályás fociban is. Büszke vagyok a csapatra!

A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság eredményei (30. forduló, 2025/2026.)
A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság eredményei (30. forduló, 2025/2026.)

Zsámbok – Piliscsaba
1–2 (0–1)
Zsámbok, 50 néző. Vezette: Méreg I. (Benyhe A., Risz D.)
ZSÁMBOKI SE: Regős B. 8 – Kacsuk Á. 7, Balogh K. 7, Serban Á. 7, Takó N. 7 – Pálfi P. 7 (Kmetykó Á. 7, a szünetben), Takó B. 7, Gál B. 7, Varga D. 7 – Aranyics M. 7, Tokics T. 7. Edző: Kovács Viktor.
PILISCSABAI SE: Bántó A. 7 – Tóbiás A. 8, Joó Zs. 7, Munkácsi M. 8 (Bereczki Z. 7, 34. p.), Szabó T. 8, Ilyés K. 7 – Huszár K. 8, Kalla G. 7, Harnisch Á. 7 – Tóbiás Boldizsár 7, Szabó G. 9. Edző: Triff Gergely.
GÓL: Kacsuk Á., ill. Szabó G., Tóbiás Boldizsár.
SÁRGA LAP: Balogh K., ill. Szabó T.
KOVÁCS VIKTOR: – Végig ki-ki meccs volt, de a lényeg, hogy sokat tanultam ebből az évből, legalábbis a magam nevében biztosan mondhatom. A klub igyekezett mindent biztosítani ehhez – nyilván a játéktér még javításra szorul –, de úgy látom minden fejlődő pályán van. Sok hiányérzet maradt bennem, de ezekből a meccsekből sokan sokat tudtak fejlődni. Mi voltunk a legkisebb település az osztályban, de sokszor felvettük a versenyt a ,,sztárok” ellen, viszont úgy gondolom, amíg az amatőr futball nem tisztul meg, addig nagyon nehéz dolgunk lesz… Sok sikert kívánok minden csapatnak a következő időszakra! Kevesen maradtunk, a nyári pihenő mindig csak a játékosoknak szól. Nekünk meg kell találni az új labdarúgóinkat, mert ilyen kevesen nem lehet még egy szezont lehozni. Hajrá, Zsámbok!
TRIFF GERGELY: – Nagyon speciális pályára speciális taktikával készültünk volna, ha nincs ennyi hiányzónk, azonban jól alkalmazkodtunk és megfelelő kockázatvállalás mellett játszottunk. Hetven percig rengeteg helyzetünk volt, mezőnyfölényben játszottunk, kezünkben volt a mérkőzés. Az utolsó 20 percre a meleg, a fáradtság, a körülmények és a koncentráció hiánya miatt kicsit kiengedtünk, ezt majd jövőre kijavítjuk. Szeretném megköszönni a piliscsabai egyesület bizalmát és támogatását, az igazgatóság szervezését, valamint az ellenfelek korrekt hozzáállását! Számunkra sikeres szezon volt, minden kitűzött célt sikerült teljesíteni.

Valkó – Pécel-11teamsports
0–2 (0–0)
Valkó, 40 néző. Vezette: Kamal N. (Kiss B., Szabados T.)
VALKÓI KSK: Pogány A. 6 – Sztancsik-Andrási V. 6, Miháli B. 7, Nagy T. 6, Csenteri Cs. 6 – Maszlag M. 6, Kacsuk G. 6 (Erdős B. 6, 50. p.), Nagy R. 7, Busai T. 6, Kolozs M. 6 – Bakonyi B. 6. Edző: Szira Attila.
PÉCELI SPARTACUS SE-11TEAMSPORTS: Barczi Á. 8 – Csővári Gy. 7 (Király L. 7, 55. p.), Kralicsek B. 7, Marsl Z. 7, Sík Zs. 7 – Barczi L. 7 (Sík P. 0, 88. p.), Németh R. 8 – Varga L. 7 (BÓKA SZABOLCS 10, 61. p.), Gazdag M. 7 (Balatoni M. 7, 52. p.), Bartosik D. 7 (Kőbányai R. 7, a szünetben) – Holbis M. 7. Edző: Sík Patrik.
GÓL: Németh R., Bóka Sz.
SZIRA ATTILA:
Tisztességgel helytálltunk ezúttal is, melyet követően minden a helyére került, csodák nincsenek. Köszönöm a srácok féléves kitartását, köszönöm az igazgatóság munkatársainak segítségét, jó pihenést kívánok mindenkinek!
SÍK PATRIK:
– A mérkőzés színvonala nem volt túl magas, szerencsére a vérnyomásom sem, pedig a héten bajlódtam vele, de nyugodtan lehoztuk a találkozót. Örülök, hogy győzelemmel tudtuk zárni a szezont és páran szépen búcsúztunk a csapattól. Külön öröm Bóka Szabi gólja, aki a felnőtt labdarúgópályafutását góllal fejezte be, nagyon drukkoltam neki, hogy ez összejöjjön. Gratulálunk és köszönöm a hozzáállását, amellyel segíteni tudta a csapatunkat! Jó pihenést és kellemes feltöltődést kívánok minden fáradt futballistának!

A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság tabellája (30. forduló, 2025/2026.)
A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság tabellája (30. forduló, 2025/2026.)

Fortuna-Kismaros – Páty-HelloParks
1–3 (0–1)
Kismaros, 70 néző. Vezette: Tamás A. (Szalai-Sziebig N., Feigl G.)
FORTUNA SE-KISMAROS: Elek B. 6 – Sasvári K. 6 (Veisz R. 6, 53. p.), Bethlen Á. 6, Fülöp B. 6, Kántor F. 6 (Barta B. 0, 64. p.) – Gál D. 6 (Pintér Z. 6, 53. p.), Bogdán D. 6 (Barta L. 0, 73. p.) – Till N. 6, Balázs M. 6, Pintér P. 6 – Gál Á. 6 (Schottner Z. 0, 64. p.). Edző: Verebes Gergő.
PÁTYI SE-HELLOPARKS: Vaczó P. 6 – Pankotai K. 8 (Laky P. 0, 85. p.), Mérey M. 7, Erdei R. 7, Garamvári M. 7 – Horváth B. 6, Császár Z. 7 – Zolyia B. 6, Oláh L. 6, Béres D. 8 – Kis R. 6. Edző: Sprinzeisz Zoltán.
GÓL:
Till N., ill. Béres D., Oláh L., Pankotai K.
SÁRGA LAP: Kántor F., Bogdán D., Gál D.
VEREBES GERGŐ: – Szerettünk volna szépen búcsúzni az osztálytól, de ez csak tisztes helytállással sikerült. Két szépségdíjas góllal és tudatos játékával Páty csapata megérdemelten vitte el a három pontot, amelyhez gratulálok! Nagyon sok mindent tudnék mondani a szezonunkról, de csak annyit érdemes, hogy teljesen megérdemelten végeztünk a vonal alatt. Mindenki, aki ebben részt vett – velem az élen –, önvizsgálatot kell tartania, mert még egy ilyen szezon elképzelhetetlen. Gratulálok tartalékcsapatunknak a megszerzett bronzéremhez! Mindenkinek, aki a Pest vármegyei labdarúgásban tevékenykedik, jó pihenést kívánok! Hajrá, Kismaros!
SPRINZEISZ ZOLTÁN: – Szokták mondani, minden jó, ha a vége jó, de ez nem egészen volt így nálunk. Ez az év hosszabb elemzést érdemel, mert tudtuk, hogy nem lesz könnyű, ugyanis tavaly nagyon sok meghatározó játékosunk távozott, de az új átigazolásokkal azért sokkal jobb évre számítottunk, mint amit végül kihoztunk belőle. Sajnos így sikerült, ebben a sérülések is közrejátszottak. Köszönjük szurkolóinknak az egész éves biztatást, ellenfelünknek pedig további sok sikert, valamennyi sportbarátnak jó pihenést kívánunk!

 

Bag – Leányfalu
0–3 (0–2)
Bag, 50 néző. Vezette: Magyari M. (Bíró Zs., Décsi K.)
BAGI TC ’96: Horváth Dániel 6 – Szilágyi D. 3 (Pergel M. 4, a szünetben), Pápai D. 4, Németh Á. 4, Bernáth B. 4 – Balogh M. 4, Horváth Dominik 4 (Balázs Á. 0, 83. p.), Rosta L. 4, Füstös D. 4 (Pajor J. 0, 68. p.) – Tóth G. 4 (Szijártó A. 0, 61. p.), Kaceus Á. 4. Játékos-edző: Horváth László.
LEÁNYFALUI SE: Borsi B. 7 – Zserai D. 6, Vadász N. 6 (Csipkés Á. 0, 61. p.), Kovács P. 7, Galovszky Zs. 6 (Udics D. 0, 61. p.) – Novák M. 6 (Wiedermann L. 7, 35. p.), Hajdu Cs. 6 (Szunács M. 0, 81. p.), Gulyás Á. 7 – Kécza N. 7, Kakuk E. 8, Szentpéteri M. 6. Edző: Kárpáti Zoltán.
GÓL: Kakuk E. (2), Kécza N.
SÁRGA LAP: Kaceus Á., Füstös D.
HORVÁTH LÁSZLÓ: – A záró fordulóban nálunk sokkal jobb csapattól kaptunk ki, így azt is mondhatnám, nem gond, benne van, viszont ezt a tudáskülönbséget sokkal nagyobb szorgalommal és alázattal minimálisan lehetett volna kompenzálni, mint tette azt jó pár játékosom. Ez a szégyenteljes tavaszi idény és az egész bajnokságban összesen bekapott száz gól hűen tükrözi a védekezésünket, az abban lévő hiányosságunkat és a csapatmorált. Végre vége ennek a rémálomnak, bőven lesz mit rendezni a sorokon és a vezetőkkel csak reménykedni tudunk, hogy a szünetben több olyan, sikerre éhes játékost találunk, akik a jövőben mind létszámban, mind minőségben lendíteni tudnak az együttes szekerén. Gratulálok a leányfalui csapatnak a győzelemhez és a megszerzett ezüstéremhez! A Bagi Sportegyesület nevében minden kedves sportbarátunknak jó pihenést kívánunk a nyári szünetre!
KÁRPÁTI ZOLTÁN: – Maradtak még céljaink az utolsó fordulóra is, szerettük volna megőrizni a tavaszi veretlenségünket, illetve győzelemmel búcsúzni az elmúlt három szezon két legjobb játékosától, Gulyás Áditól és Kécza Norbitól, akik a következő szezonban már magasabb osztályban folytatják a pályafutásukat. Halvány esély volt még rá, hogy Kakuk Erik gólkirály lehessen, ezért még a szokásosnál is több labdával kerestük, az egész meccstervünket rá építettük támadásban, de az ellenfél védői – rendkívül sportszerűen – presztízst csináltak belőle, hogy megállítsák. A dolog pikantériáját az adta, hogy a két bagi védő Erik szűk baráti köréhez tartozik. A meccs langyos volt, viszont ez a „hármas” a végletekig kiélezett, ádáz csatát vívott minden méterért, minden labdáért minden egyes szituációban. Sportemberi nagyságból nálam jelesre vizsgáztak és nemcsak ők, hanem az egész bagi csapat is, bárcsak el tudnám ezt mondani a többi „megye-kettes” együttesről is… Tavasszal itt négy-hat csapat egyetlen célja az volt, hogy a Leányfalut valahogy legyőzzék – aztán a maradék 14 meccsen kb. mindegy mi lesz… –, hát senkinek sem sikerült. Tulajdonképpen hálásnak kellene lennem emiatt, mert 15, végletekig kiélezett mérkőzésünk volt, ami hozzájárult ahhoz, hogy a tavaszi idény végére sokkal jobbak lettünk. A tabella nyilván sohasem hazudik, így a 30 mérkőzés alapján „csak” a második legjobb együttes a Leányfalu, ami az eredményt illeti, viszont a legjobb csapattá fejlődtünk, ami a mutatott játékot illeti. Köszönöm mindenkinek, aki hozzájárult ehhez a sikerhez! Horváth Laci kollégámnak kívánom, hogy minden jól alakuljon!

 

Mogyoród FC-Astra Studios – Isaszeg
3–2 (2–1)
Mogyoród, Ober János Sporttelep, 50 néző. Vezette: Szőke R. (Kányási I., Kiss T.)
MOGYORÓD FC-ASTRA STUDIOS: Dósa A. 7 – Tóth G. 6, Ferenczi M. 7, Bálint D. 7, Mohácsi J. 6 – Gedó L. 7, Kodány Zs. 7 – Dobos P. 7, Gelics M. 7, Jakab F. 7 – Pásztor L. 6 (Bodnár B. 6, 60. p.). Elnök: Kurucz Péter.
ISASZEGI SE: Skravanek L. 6 – Vidák A. 6 (Komoróczky F. 0, 63. p.), Orosz M. 6, Banka D. 6, Ruda D. 6 – Sárosi A. 7, Seres R. 6, Kövesdi A. 7 – Tihon M. 6, Molnár T. 6, Okumu J. O. 6 (Kisréti M. 0, 74. p.). Játékos-edző: Kisréti Marcell.
GÓL:
Ferenczi M., Gedó L., Gelics M., ill. Sárosi A., Kövesdi A.
SÁRGA LAP: Gedó L., Dobos P., Tóth G., ill. Banka D., Sárosi A., Ruda D.
KURUCZ PÉTER: – Örülök, hogy győzelemmel zártuk ezt a felemás szezont. Gratulálok az Isaszeg csapatának.
KISRÉTI MARCELL: – Ki-ki meccsen a hazaiak erős fejjátéka feléjük billentette a mérleg nyelvét, gratulálok a Mogyoródnak! Végül a 8. helyre futottunk be úgy, hogy ugyanannyi pontunk lett, mint tavaly. Nem sokan hitték volna ezt… Óriási dicséret illet mindenkit, aki ennek az „utazásnak” a részese volt. Öröm a közösség tagjának lenni. A Pest vármegyei labdarúgás valamennyi résztvevőjének jó pihenést és kellemes nyarat kívánunk!

 

Pilisvörösvár – Veresegyház
2–0 (1–0)
Pilisvörösvár, 200 néző. Vezette: Kveták V. (Hunyady M., Ferenczi M.)
PILISVÖRÖSVÁRI UFC: Erős O. 8 – Pap K. 8 (Peller Zs. 0, 88. p.), Galda D. 8 (Blind G. 0, 87. p.), Juhász K. 8, Galacs A. 8–2=6 – Ludvig B. 9, Ruzsa P. 8 (Kállai M. 0, 61. p.) – Sóskúti Cs. 8 (Strbik K. 8, a szünetben), Bardóci B. 8 (Kővári B. 8, 59. p.), Benedek Á. 8 – Szakszon A. 9 (Ludvig T. 8, 54. p.). Edző: Bakti József.
VERESEGYHÁZ VSK: Telek R. 5 – Rákos B. 6, Aczél Z. 5, Debreczeni S. 5, Teszár D. 5 (Csendom K. 5, 56. p.) – Czinege J. 5, Ihász B. 5 (Votka Zs. 5, 56. p.), Böde L. 5 (Szaszák Cs. 0, 70. p.), Oroszi B. 5 – Szokolay B. 5 – Csordás S. 5. Játékos-edző: Oroszi Benjámin.
GÓL:
Szakszon A., Strbik K.
SÁRGA LAP: Galda D., Juhász K., Strbik K., ill. Ihász B., Rákos B., Szaszák Cs.
KIÁLLÍTVA: Galacs A. a 68. percben (nyilvánvaló gólhelyzetben való lerántásért).
BAKTI JÓZSEF: – Az őszi összecsapásunkból kiindulva előzetesen nehezebb mérkőzésre számítottam, amelyen akkor csak a kapusunk és a szerencse mentett meg minket a vereségtől. Már az elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és az első percekben kidolgozott ziccerekből egyet értékesítve nálunk volt a lélektani előny, ami meghatározta szinte az egész meccset. Az ellenfelünk által játszott három-öt-kettes hadrend gyengeségeire építettünk, valamint a vendégcsapat méregfogát kihúzva, bele tudtuk kényszeríteni egy olyan meccsbe, amilyet az ilyen, úgymond „játszó” csapatok nem szeretnek. Gratulálok a fiúknak, hiszen rendkívül fegyelmezetten és összehangoltan játszottak, újfent nem kaptak gólt még 11-esből sem, viszont emberhátrányban is tudták növelni az előnyt és ha a nagy ziccereket nézzük – amiket értékesíthettünk volna – számszakilag nagyon csúnya vége is lehetett volna a találkozónak. Bebizonyosodott, hogy hiába üvölteted a zenét az öltözőben, attól te nem leszel jobb focista, illetve feleslegesen hozod ki a JBL-t a bemelegítéshez, nem lesz jobb a csapatod, legfeljebb a hazai gárdát hergeled ezzel. Örömteli, hogy a mélyen tisztelt edzőkollégával kezet tudtam fogni a derbi után, mivel a meccs előtt, a játékvezetői szobába belépve, mindhárom úriembernek köszönt és kezet is fogott, csak engem felejtett ki az üdvözlésből, mielőtt kiment. Van viszont pozitív megnyilvánulás is, hiszen az általam személyesen nem ismert id. Aczél Zoltán rendkívül korrekt és sportszerű módon odalépve, kezet nyújtott és gratulált a győzelmünkhöz. Hát, így is lehet, van mit tanulni… Ha már a csapat közelében van, tiszteletet mindenképp, hogyan is kellene viselkedni idegenben…
OROSZI BENJÁMIN: – Nagyon enerváltan és dekoncentráltan futballoztunk, ami rengeteg technikai hibát eredményezett. Csalódott vagyok, hogy ezt a szépen felépített tavaszi idényt ilyen negatívan zártuk és ennyire elengedtük fejben az utolsó fordulót. Gratulálok a Pilisvörösvárnak, mentálisan fölénk nőttek és jobban akarták ezt a győzelmet.

A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság góllövőlistájának állása (30. forduló, 2025/2026.)
A Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport felnőtt bajnokság góllövőlistájának állása (30. forduló, 2025/2026.)

A 30. forduló válogatottja

Barczi Á. (Pécel-11teamsports) 8 – Pankotai K. (Páty-HelloParks) 8, Kovács P. (Leányfalu) 7, BUSÁK LEVENTE (Csömör) 10 – Bartha T. (Ecser) 9, BÓKA SZABOLCS (Pécel-11teamsports) 10, Ludvig B. (Pilisvörösvár) 9, SISKÓ MANÓ (Csömör) 10 – Kakuk E. (Leányfalu) 8, Szakszon A. (Pilisvörösvár) 9, Szabó G. (Piliscsaba) 9.

A forduló jegyzőkönyvei, az aktuális tabella és a góllövőlista megtekinthetők az adatbankban:
https://adatbank.mlsz.hu/league/65/14/31815/30.html

Címlapfotó: Magabiztos győzelemmel búcsúzott a másodosztálytól a Csömör (forrás: Csömör Sport Facebook-oldal)

Megosztás:

Friss hírek

Támogatás

Legyen részese ennek az egyedülálló sport újságnak és támogassa munkánkat!
Legfrissebb hírek
Hasonló hírek

Heti összefoglaló

Szeretne naprakész lenni a hét eseményeivel? Iratkozzon fel heti összefoglaló emailre!