PEST VÁRMEGYEI I. OSZTÁLY
26. forduló
Felsőpakony-Hungarec – Vecsés-Triplex Targo
1–6 (0–3)
Felsőpakony, 150 néző. Vezette: Ézsiás G. J. (Magony L., Kiss D. J.)
FELSŐPAKONY-HUNGAREC KSE: Sebestyén I. 5 – Sajgó Z. 5, Rainer M. 5, Fazekas N. 5 – Gere Z. 5, Szőke K. 4 (Hajdu P. 5, 57. p.), Tóth Sz. 5, Lefler B. 5, Kréti G. 5 (Hegyes P. 0, 82. p.) – Matyi M. 5 (Erdélyi K. 0, 64. p.), Óber B. 5. Edző: Megyesi László.
VECSÉSI FC-TRIPLEX TARGO: Molnár L. 8 (Bardócz M. 0, 79. p.) – Menyhárt A. 8, Laczkovich D. 8, Nádasi K. 8, Rajnai P. 8 – Darabont G. 8, Gyökér T. 8, Halmos R. 8 (Mari Z. 0, 68. p.) – Mudroch M. 8 (Fekete R. 9, 68. p.), Tóth Gy. 8, Barabás Á. 8. Edző: Vincze Gábor.
GÓL: Lefler B., ill. Fekete R. (2), Gyökér T., Barabás Á, Tóth Gy., Rajnai P.
MEGYESI LÁSZLÓ: – Több sérült és eltiltott játékosunk volt, emiatt nehezen sikerült összeállnunk erre a meccsre. Ennek ellenére is többet vártam, de a találkozó végén már minden lövés bepattant a kapunkba – még rólunk is. Természetesen gratulálok a Vecsésnek, megérdemelt sikert arattak ezen a meccsen és a bajnokságban is!
VINCZE GÁBOR: – Nagyon szépen köszönjük a Felsőpakonynak a szuper vendéglátást, a kiváló körülményeket, hogy remek pályán játszhattunk. Sok sikert kívánok a hazaiaknak a továbbiakban, kollégám nagyon jó csapatot épített, szerencsétlenségükre tegnap nagyon hatékonyan futballoztunk.
29. forduló
Perbál – Vác
1–1 (1–1)
Perbál, 50 néző. Vezette: Tamás A. (Berki A., Bíró Zs.)
PERBÁL SC: Tóth K. 6 – Markos R. 6 (Taferner D. 6, a szünetben), Juhász Á. 5, Kovács Zs. 6, Joó A. 6 – Tóth N. 5 (Soós L. 6, a szünetben), A. De Oliveira 6, Golda A. 6 (Barabás M. 0, 80. p.) – Dani Z. 6, Czékus Á. 6, Schäffer G. 6 (Juhász J. 0, 68. p.). Játékos-edző: Juhász Ákos.
VÁC VLSE: Szabó G. 6 – Hugyecz M. 7, Marosi L. 6, Pitz O. 6, Pető Zs. 6 (Magos M. 0, 76. p.) – Balogh B. 6 (Onye O. 6, a szünetben), Juhász P. 6, Kovács B. 6, Pap B. 6 – Varga B. 6 (Deskó Gy. 0, 71. p.), Dömök E. 6 (Rusvay B. 6, a szünetben). Edző: Burzi Attila.
GÓL: Golda A., ill. Hugyecz M.
SÁRGA LAP: A. De Oliveira, Kovács Zs., ill. Juhász P., Hugyecz M.
JUHÁSZ ÁKOS: – Ami a várható létszámot illeti, kivételesen kedvező előjelekkel vártuk a mérkőzést, ezúton is köszönöm a részvételt minden megjelentnek! Jelen helyzetünkben szép eredmény a döntetlen és ennek is örülni kell, de a találkozó összképe alapján nyernünk kellett volna.
BURZI ATTILA: – Kívülről jó minőségűnek tűnő, tetszetős, de futballra alkalmatlan pályán kellett játszanunk, ami nyilván a hazaiakat és bennünket is ugyanúgy megzavart. Úgy gondolom, reális és megérdemelt döntetlen született.
Címlapfotó: Megosztozott egymással a pontokon a Perbál és a Vác (forrás: Vác VLSE facebook oldal)







